Čierny rok

Nové vydanie!

Nové vydanie!

Ak ste ešte nečítali moje prvé tri romány, teraz je dobrá príležitosť. V tieni mafie, V tieni mafie II. a Nepriateľ štátu vychádzajú v novom, zberateľskom vydaní. Všetky tri knihy pokope a za naozaj super cenu cca. 20 eur (ako u ktorého knižného predajcu, cena nie je všade úplne rovnaká). Oproti ich kupovaniu každej zvlášť ušetríte až okolo 5 eur. Super vianočný darček pre tých, ktorí radi čítajú moje knihy.
Na Martinuse tu
Na Gorile tu
Na bux.sk tu

Ak ste už čítali Čiernu hru a Čierny rok, v trilógii sa dozviete, ako príbeh pokračoval. Ak ste Čiernu hru a Čierny rok ešte nečítali, dá sa začať aj touto trilógiou a neskôr pokračovať dvoma “čiernymi” knihami.

Čierny rok prvý v rebríčkoch

Čierny rok prvý v rebríčkoch

Čierny rok: Vojna mafie – okamžite po spustení predpredaja na Martinuse prvý v oboch rebríčkoch – vo veľkom TOP 100 aj v menšom dennom rebríčku (v tom sa dokonca znova objavila aj Čierna hra a Trhlina – tri knihy naraz som v ňom ešte nemal). Ďakujem veľmi pekne za vašu fantastickú podporu! Verím, že kniha naplní očakávania a dobre vypáli.
Ak by niekoho zaujalo a zatiaľ si knihu nekúpil, na Martinuse stále platí krátkodobá 20 percentná zľava – čo sa pri takomto veľkom románe obzvlášť oplatí, lebo ušetríte až 3,78 eur.