Odhaľte sprisahanie slovenských politických špičiek!

Nepriateľ štátu – voľné pokračovanie bestsellerov V tieni mafieČas dravcov.

Nadupaný triler plný akcie a zákulisného diania, z ktorého sa vám zakrúti hlava. Nepriateľ štátu ponúka elektrizujúce vyvrcholenie príbehu o ceste mafiánskeho bosa Michala Harvana za mocou a rešpektom. Rozhodne sa tu aj o zvyškoch ľudskosti a citov, ktoré mu ešte zostali.

Harvan sa stretne s najmocnejším nepriateľom. Ocitne sa v epicentre pokusu o pád vlády a štátny prevrat. Ciele tohto zámeru sa však ukážu oveľa hrozivejšie…

Okrem odhalenia najväčšieho sprisahania slovenských politických špičiek nazriete aj do tieňov prvého Slovenského štátu, Hlinkovej gardy, arizácií, či falošného národovectva.

Nepriateľ štátu uzatvára vzťahy a osudy postáv, ktoré poznáte z bestsellerov V tieni mafie a Čas dravcov.

Kontroverzná kniha o nebezpečných témach!

 


Chcete vedieť, o čom kniha je?

Prečítajte si anotáciu vydavateľstva:

„Mafiánsky bos Michal Harvan je donútený bojovať do posledného dychu nielen za záchranu štátu, ale aj o život Sone – dievčatka, ktoré je jeho posledným spojivom s ľudskosťou. Stretne sa s najmocnejším nepriateľom, vplyvnou organizáciou založenou ešte dôstojníkmi Hlinkovej gardy, ktorá sa usiluje prevziať moc v krajine. Odhalí sprisahanie politických špičiek a zistí, že ciele štátneho prevratu sú oveľa hrozivejšie, než by si trúfol pomyslieť…

Akčný politický triler Nepriateľ štátu vyráža dych – strieda sa v ňom jeden nečakaný zvrat za druhým až do šokujúceho finále!“

Doprajte si vysokooktánový čitateľský zážitok, ktorý vám rozbúši srdce!

 

Objednajte si Nepriateľa štátu tam, kde radi nakupujete. :)

Martinus.sk

Bux.sk

Gorila.sk

PantaRhei.sk

*

Aktuálne a zákulisné informácie o mojich knihách, novinky, videá a súťaže nájdete v mojej facebookovej skupine V tieni mafie.

Vstúpte a získajte prístup k tomu najnovšiemu, na čom pracujem!

*

 

Ak sa vám moje knihy páčia, pomôžte mi rozšíriť informáciu o Nepriateľovi štátu – kliknite na tlačítko „Share“, „Páči sa mi to“, alebo „Tweet“ vľavo. Ďakujem!

Ak ste už Nepriateľa štátu čítali a chcete mi pomôcť, napíšte svoj názor a hodnotenie do komentárov na Martinus.sk. Rád si prečítam vašu spätnú väzbu a zároveň mi to pomôže. Ďakujem za váš čas a ochotu!

 

 

 

2 komentáre

 1. Andrej
  jún 14, 2013 @ 18:15:57

  Tento diel série sa mi páčil najmenej.
  K prvým dvom knihám sa rád vraciam (hlavne k scénam so Štarchom), no nepredpokladám, že po Nepriateľovi siahnem opäť ( i keď priznávam, že sa mi čítal veľmi dobre, zhltol som príbeh za dva dni, pričom sa považujem za pomalého čitateľa).
  Je to z následujúcich dôvodov:
  1.Aspekty, ktoré sa mi už predtým pozdávali najmenej, sú tu v oveľa väčšej miere. To jest horšia uveriteľnosť niektorých udalostí, vykresľovanie veľkých hráčov ako nadľudí, u ktorých ani prdnutie nie je len tak mimovoľné, ale dopredu plánované a taktiež popisované násilie (nemám s ním problém, len mi to prišlo smiešne) je už akoby prvoplánové (načo písať aký mal každý jeden výstrel účinok).
  2. Harvanová transformácia je už akosi extrémna, taktiež tvrdenie, že je bez emócii vyznieva absurdne, čo je predsa hnev a pohŕdanie, ktoré Harvan cíti keď je v tom „neľudskom“ stave.
  3 .Harvan sa stáva nesmrteľní a nezastaviteľní, stačí aby sa prepol do oného stavu (ľadového hnevu) a už má vyhraté. (aj ja by som sa to chcel naučiť)
  Toť vše, viac nemám čo vytknúť. Veci, ktoré sa mi naopak páčili by som rozpisoval oveľa dlhšie. Mimochodom nesmierne ma pobavili tie narážky na skutočných mocných (ako Bábkar spieval vo vysielaní alebo Rožný, že kakal na námestí- jeho skutočná predloha tuším iba cikala z balkóna). Prajem veľa úspechov v budúcej tvorbe!

 2. Jozef Karika
  jún 14, 2013 @ 18:19:38

  Vdaka za spatnu vazbu Andrej. Ano, Nepriatel statu je uz zamerne posunuty do vyrazne inej roviny, nez prve dve knihy. Niekomu tato nova rovina sadla, niekomu nie, to je normalne.
  Pre mna ako autora mala svoje dovody, no je vlastne zbytocne vysvetlovat to, aj tak je rozhodujuci pocit konkretneho citatela.
  Mozem len dufat, ze dalsie moje knihy sa ti budu pacit viac. :)

  Este raz vdaka za priazen aj spatnu vazbu.

Leave a Reply

*