Slovanská magie

 

 

Bestseller V tieni mafie II. – Čas dravcov pokračuje v adrenalínovom rozprávaní príbehu o bezohľadnej ceste za mocou, bohatstvom a rešpektom. Opäť sa stretnete s tvrdými chlapmi, žijúcimi podľa vlastných pravidiel, ktorí svoje ciele dosahujú s maximálnou nekompromisnosťou a ráznosťou. Tentoraz na seba narazia dvaja takýto bosovia, čo môže znamenať len jedno – krvavú zrážku, v ktorej pôjde o všetko.

Je to kontroverzný román, v ktorom opäť nechýbajú odvážne sexuálne scény a škandálne opisy, ale ani motív netradičnej lásky. Nie je to len príbeh o tvrdých chlapoch, ale aj o ženách žijúcich v ich nebezpečnom svete, snažiacich sa napĺňať svoje sny. Tak, ako vždy, aj v tomto príbehu platí, že za všetkým treba hľadať ženu.

Okrem nazretia do zákulisia vybavovania si účtov v podsvetí, či prepojenia mafie na slovenskú vrcholovú politiku, sa však pozriete aj za vonkajšiu fasádu životov mafiánskeho výpalníka, vrcholového politika, prostitútky, nájomného čističa a ďalších zaujímavých postáv, napríklad bosa Michala Harvana.

Verím, že pri tom zažijete ešte viac zimomriavok, napätia i prekvapení než pri prvej časti románu.

„Román prakticky nemá hluché miesta, v ktorých by sa dalo vydýchnuť a tempo sa zvoľnilo.“

Juraj Šlesar

recenzia románu na blogu Martinus.sk

 

Chcete vedieť, o čom knihe je?

Prečítajte si anotáciu vydavateľstva:

„Román V tieni mafie 2. – Čas dravcov odkrýva ďalšie šokujúce skutočnosti o praktikách mafie, politickej korupcii, rozkrádaní eurofondov, o biznise s prostitúciou, ale aj o vzťahoch vplyvných mužov k ženám.

Krutý boj o moc tentoraz zasiahne až do najvyšších politických sfér! Michal Harvan chladnokrvne odstránil všetkých nepriateľov aj spojencov, ktorí mu pomohli dostať sa na vrchol zločineckej moci. Teraz však narazí na rovnocenného protivníka a musí mu čeliť celkom sám. Po krvavej zrážke s nájomným psychopatickým vrahom padne až na samé dno – príde o všetko, čo dosiahol. Pomôže mu bizarný ľúbostný vzťah s prostitútkou nájsť stratenú silu, vrátiť úder a získať naspäť to, o čom si myslí, že mu patrí?“

Alebo si pozrite, čo o nej hovorím:

 

„Román V tieni mafie II. – Čas dravcov je ako prvý diel na steroidoch. Nájdete tam všetko to, prečo sa vám páčila kniha V tieni mafie, ale v oveľa vyššej miere – je tam viac sexu, násilia, aj bojov.“

Juraj Šlesar

recenzia románu na blogu Martinus.sk

Objednajte si román V tieni mafie 2.: Čas dravcov s 11 % zľavou v najväčšom internetovom kníhkupectve Martinus.

Informácie z prvej ruky, videá, rozhovory, súťaže o mnou podpísané knihy a veľa ďalšieho na oficiálnej facebookovej stránke V tieni mafie.

 

Prečítajte si recenzie románu:

Juraj Šlesar: Tiene mafie sú po druhýkrát ešte temnejšie

Miloš Ferko: Prenikavo presvedčivá hrôza

Vlado Rejholec: V tieni mafie II. – tip na knihu

Milena Veresová: Žijeme v čase dravcov

Milan Buno: Koľko brutality treba na mafiánov?!

Aneta Čižmáriková: Čas dravcov, čas obetí

Jaroslav Polák: V tieni mafie 2: Čas dravcov – recenze

Martin Kochlica: Čas dravcov – recenzia

Diana Dúhová: V chápadlách dona Kariku (recenzia Času dravcov)

Ivan Kučera: V tieni mafie 2.: Čas dravcov

Juraj Lorinc: V tieni mafie II.

Marek Mittaš: V tieni mafie 2.: Čas dravcov – recenzia

 

Alebo si pozrite a vypočujte rozhovory:

Veľký rozhovor (nielen o Čase dravcov) s Karolom Sudorom na SME.sk

Videorozhovor pre pravda.sk z krstu knihy

On-line rozhovor pre pravda.sk

Neformálny rozhovor na blogu Vlada Rejholeca

A nezabudnite si pozrieť reporty z krstu knihy:

Milena Veresová: Krstilo sa bejzbalkou

Fotogaléria z krstu v skupine V tieni mafie na Facebooku

***

Objednajte si knihu tam, kde radi nakupujete. :)

Bux.sk

Martinus.sk

Gorila.sk

PantaRhei.sk

 

5 komentárov

 1. andrej
  jan 07, 2011 @ 12:48:33

  v tieni mafie – knižka ktorá ma doslova a do písmena pohltila, dovolím si povedať že jedna z najlepších čo som za poslednú dobu čítal. Nesmierne ma potešilo keď mi priateľka oznámila že vychádza v tieni mafie II – čas dravcov. Prajem knižke veľa spokojných čitateľov a autorovi veľká vďaka za pekné čítanie.

 2. Jozef KARIKA
  jan 07, 2011 @ 19:10:31

  Ďakujem, Andrej. Snáď ani dvojka nesklame. Ak budete mať po prečítaní chuť, napíšte mi, ako sa Vám páčila. :)

 3. sean
  jún 20, 2013 @ 18:34:55

  Andrej sa síce neozval… Rád by som vyjadril svoj obdiv autorovi. Žiadna kniha, či poviedka ma nesklamala. Jeho rukopis je nezameniteľný. Toľká zvrátenosťa negativita, ktorá až šokuje, na jednej strane a toľká úcta, láska a pokora k životu na druhej strane sú majstrovsky vnesené do celku. (Poviedky nepočítam :)

 4. Jozef Karika
  jún 26, 2013 @ 09:08:21

  vďaka Sean, presne o to sa snažím – aby tam boli spojené alebo aspoň položené vedľa seba úplne rozporuplné veci. dikes!

 5. sean
  júl 04, 2013 @ 21:51:13

  Áno, tak to býva v bežnom živote… Ľudia milujú a potrebujú protipól.Ide ti to skvele.:) Keď som čítal tvoju prvú knihu, bola to “ V tieni mafie I.“ , pristúpil som k nej dosť s pohŕdaním, kto to že už môže… ale rešpekt sa dostavil ihneď. Bol som uchvátený… každá tvoja ďalšia kniha ma nesklamala. Už sa teším na „Na smrť II.“ Máš moju poklonu a úctu ako spisovateľ , historik, psychológ. A… ďakujem, snáď za všetkých, ktorých oslovili tvoje knihy, ale nemali prosto čas , vyjadriť ti svoje “ ďakujem „. Len píš a zostaň vždy sám sebou.

Leave a Reply

*