Moje recenzie

Moje tipy na čítanie

Často dostávam otázku, ktorých našich autorov by som odporučil. Spísal som teda krátky zoznam slovenských autorov/autoriek a ich kníh, ktoré ma tento rok najviac zaujali. Ak hladáte vhodný knižný vianočný darček z tunajšej produkcie, tak tieto tituly (spolu s tými mojimi :) ), s čistým srdcom odporúčam.

(PS. Určite u nás tento rok vyšli aj iné dobré knihy, nedostane sa ku mne všetko a aj z toho, čo sa ku mne dostane, nestíham všetko prečítať.)

Viac

Nová fanpage na Facebooku

Nová fanpage na Facebooku

Ak chcete dostávať čerstvé novinky o tom, čo chystám, aké knihy, akcie a aktivity pripravujem, staňte sa členmi mojej facebookovej fanpage. Taktiež moje odpovede na vaše postrehy, zaujímavé diskusie, fotky z akcií a veľa ďalšieho. Jednoducho, užší a rýchlejší kontakt. :)

Viac

Recenzia: The Woman in Black

Recenzia: The Woman in Black

Film som začal pozerať so značným dešpektom. Predstava, že by vás vystrašil Harry Potter, je absurdná. Poháňalo ma len podozrivo dobré hodnotenie na IMDB a pozitívny komentár od Ďura Červenáka. Skončilo to však slušným prekvapením. Pre mňa je The Woman in Black spolu s Insidious v TOP 2 najstrašidelnejších filmov, aké som za posledný rok videl.

Viac

Load More