Recenzie mojich kníh

Recenzia Na smrť 2.

Recenzia Na smrť 2.

Diana Dúhová napísala perfektnú recenziu/reflexiu môjho posledného románu Na smrť 2. Ďakujem za takýto pohľad na knihu aj jej vzťah k mojim starším knihám. Ako autor si veľa takýchto vecí uvedomím, až keď o nich z napíše niekto iný, čo má väčší odstup. Ak máte radi moje príbehy aj staršie knihy, odporúčam prečítať (jedine bacha, ak ste ešte Na smrť 2. nečítali, je tam veľký spoiler).

Viac

Recenzia V tieni mafie v Romboide

Recenzia V tieni mafie v Romboide

S dvojročným oneskorením som zistil, že v Romboide (!) bola publikovaná recenzia môjho románu V tieni mafie, dokonca prevažne pozitívna (nie, že by ma šetrili). Naozaj ma potešilo, že slovenskú knihu, ktorej sa predalo viac než 20 000 výtlačkov, môže renomovaná literárna kritika v Romboide ohodnotiť pozitívne ako „nezvyčajne kompaktný a pôsobivý útvar“. Bez mučenia priznávam, že som na to hrdý, lebo presne o čosi také (skĺbenie populárnej beletrie a vážnejšieho literárneho rozmeru) som sa v prípade románu V tieni mafie (ale napr. aj Na smrť) usiloval. Viac si prečítajte v samotnej recenzii.

Viac

Nová fanpage na Facebooku

Nová fanpage na Facebooku

Ak chcete dostávať čerstvé novinky o tom, čo chystám, aké knihy, akcie a aktivity pripravujem, staňte sa členmi mojej facebookovej fanpage. Taktiež moje odpovede na vaše postrehy, zaujímavé diskusie, fotky z akcií a veľa ďalšieho. Jednoducho, užší a rýchlejší kontakt. :)

Viac

Load More