Rozhovory so mnou

Rozhovor pre Aktuálně.cz

Rozhovor pre Aktuálně.cz

Tento rozhovor pre český magazín aktualne.cz začal celkom štandardne, ale skončil ako jeden z mojich najdrsnejších rozhovorov o horore a naozaj hlbinných témach, súvislostiach aťd. Redaktorka p. Křenková bola tak zorientovaná v problematike moderného hororu a príbuzných tém (okrem teórie mala proste načítaných a napozeraných veľmi veľa vecí), že som mal miestami čo robiť, aby som sa vôbec chytal a odpovedal ako-tak zmysluplne. :D Ale vyšli z toho celkom interesantné veci, tak možno zaujme.

 

Televízny medailón

Medailón natáčaný v atmosferickom počasí pri Liptovskej Mare, kam rád chodievam. Pozhovárali sme sa o všeličom – vďaka Petre Bukovej a TV Liptov za záujem, cením si to.

Nová fanpage na Facebooku

Nová fanpage na Facebooku

Ak chcete dostávať čerstvé novinky o tom, čo chystám, aké knihy, akcie a aktivity pripravujem, staňte sa členmi mojej facebookovej fanpage. Taktiež moje odpovede na vaše postrehy, zaujímavé diskusie, fotky z akcií a veľa ďalšieho. Jednoducho, užší a rýchlejší kontakt. :)

Viac

Nový rozhovor

Nový rozhovor

Prečo si myslím, že spisovateľský blok je ako impotencia, ako môžu autora doraziť vlastné postavy a kedy má písanie ozajstnú silu. Vyrozprával som sa v rozhovore z cyklu 10 otázok na… od Marka E. Pochu.

Viac

Load More