O spoločnosti

O písaní

O písaní

V nadväznosti na článok o požiadavkách na knihy, ešte zopár myšlienok o písaní. Veľmi si vážim spätnú väzbu na moje príbehy, najmä vecné postrehy, pripomienky a nápady, ale aj zážitky či emócie, aké ste mali pri ich čítaní. Nechcem tu trieskať frázy, ani sa zaliečať, no každý čitateľ, ktorý do mojej knihy/príbehu investuje peniaze a (najmä) svoj čas i záujem, je pre mňa čosi ako veľmi napĺňajúci pozitívny zázrak.

Viac

Prečo zlyhávajú slušné riešenia

Prečo zlyhávajú slušné riešenia

Zaujali ma niektoré ohlasy na Trnkovo a Grausovo video parodujúce prezidenta. Najmä tie, v ktorých sa tvrdilo, že síce ukázali pravdu, ale zvolili si na to príliš vulgárny, urážlivý, primitívny a nedôstojný spôsob, ku ktorému by sa slušní a inteligentní ľudia nemali nikdy uchýliť.

Viac

Nová fanpage na Facebooku

Nová fanpage na Facebooku

Ak chcete dostávať čerstvé novinky o tom, čo chystám, aké knihy, akcie a aktivity pripravujem, staňte sa členmi mojej facebookovej fanpage. Taktiež moje odpovede na vaše postrehy, zaujímavé diskusie, fotky z akcií a veľa ďalšieho. Jednoducho, užší a rýchlejší kontakt. :)

Viac

Niebenzinke.sk

Niebenzinke.sk

Trocha občianskeho aktivizmu. :) Ak ste z Ružomberka a aj vás pobúrilo zvláštne nakladanie s mestským majetkom, pozrite si môj rozhovor s organizátormi petície proti benzínke.

Viac

Load More