Tma

Tma už rok medzi najpredávanejšími

Tma už rok medzi najpredávanejšími

TMA je dnes už 365 deň v rebríčku TOP 100 najpredávanejších kníh na Martinuse. Veľmi ma to teší, celý rok sa tam ešte žiadna moja kniha neudržala. (Veľký úspech sú už 2 – 3 mesiace v tomto rebríčku.) Ďakujem za záujem!

Tma v rebríčkoch predajnosti

Tma v rebríčkoch predajnosti

Tma sa už neuveriteľných desať týždňov drží na vrchných priečkach rebríčkov predajnosti. Na Martinuse je po celý tento čas bez prerušenia najpredávanejšou knihou slovenského autora a dokonca sa stala aj najpredávanejšou knihou mesiaca v rámci všetkých (aj zahraničných) titulov. Veľmi pekne vám ďakujem za podporu a záujem! 

Viac

Ocenili obálku Tmy

Ocenili obálku Tmy

Portál databazeknih.cz každý týždeň nominuje deväť aktuálnych knižných obálok ako „nejzdařilejší a nejlepší grafické počiny českých a slovenských nakladatelů“. Nasleduje hlasovanie ľudí, ktorí vyberú tú, ktorá sa im najviac páči. Veľmi ma teší, že v minulotýždňovej súťaži vyhrala s prehladom obálka Tmy (autorkou je p. Viera Fabianová). O nominácii ani súťaži som nevedel, takže ma to príjemne prekvapilo. ;)

Viac

Predstavenie trileru Tma

Ak ešte neviete, o čom je môj nový triler Tma, pozrite si kratučké video. Ak už viete, a chcete sa dozvedieť niečo nové, pozrite si tiež. ;)