Nezaradené

Sfilmovanie Trhliny!

Nastalo to, o čom ste mi veľa písali. :) D.N.A. Production v spolupráci s JOJ-kou nakrúti trojdielnu minisériu podľa tejto mojej knihy. Som veľmi rád, že sa toho ujme jedna z najkvalitnejších produkčných spoločností na Slovensku. Režírovať bude samotný Peter Bebjak – jeden z najlepších slovenských režisérov (ak nie aktuálne najlepší), ktorý režíroval napríklad skvelú Čiaru, Čističa, ale aj horor Zlo a veľa ďalších vydarených projektov. Scenár už píše Tomáš Bombík – scenárista jednej z najvydarenejších českých minisérií Spravedlnost. Verím, že je to naozaj najlepšia možná zostava pre tento projekt. Rovnako tak aj formát trojdielnej série. Držme si, ale aj Trhline, palce, nech to dobre vypáli!

Strach boduje v Čechách

Strach boduje v Čechách

Strach sa páči aj v Čechách, čo ma veľmi teší: „Román Slováka Jozefa Kariky je prvotřídní ukázkou skutečného hororu. Kniha Strach ve čtenáři zanechá přinejmenším nepříjemný pocit vlezlé zimy a děsu. Autor dokázal to, co tolik lidí před ním nezvládlo – napsat hororový příběh, u kterého se budete skutečně bát. (…) Karikův Strach patří jednoznačně mezi TOP moderních hororů.“ Viac v recenzii tu.

Strach bodoval!

Strach bodoval!

Vďaka vám sa v najväčšej slovenskej knižnej súťaži/ankete Martinus Kniha roka 2014 stal Strach druhou naj knihou po Nesbovej Polícii (teda vlastne slovenskou knihou roka 2014). Zároveň som sa vďaka vám umiestnil na PRVOM mieste v TOP 5 slovenských autorov za rok 2014. (Na takúto vysokú priečku ste ma dostali prvý raz, ale inak je to neprerušený trojročný hetrik, čo sa týka umiestnenia v TOP 5 slovenských autorov.) Naozaj veľká VĎAKA za vašu priazeň a podporu – cením si to a budem sa aj naďalej maximálne snažiť, aby vás aj moje ďalšie príbehy bavili aspoň tak, ako tie doterajšie. Všetky výsledky si môžete pozrieť na stránkach Martinus.sk.

Viac

Load More