Na Ikariáde som získal Zlatú knihu za viac než 15 000 predaných výtlačkov románu V tieni mafie 2.: Čas dravcov. Všetkým vám VEĽMI ďakujem za podporu! Je to pre mňa záväzok nesklamať vás ani pri ďalších knihách. Viac z Ikariády si môžete pozrieť v článku.

Akcia sa konala v hoteli Carlton v Bratislave. Ocenení okrem mňa boli: Jozef Banáš (Platinová kniha), Táňa Keleová-Vasilková (3 Platinové knihy), Andrea Coddington (Zlatá kniha), Jozef Pavlovič (2 Platinové a 1 Zlatá kniha) a Kamil Peteraj (ocenenie Zlaté pero – od literárnej kritiky).

DSC_10001 Jozef Karika ©Foto Peter Prochazka

 

Všetci ocenení na spoločnej foto:

DSC_10065 Oceneni za rok 2012 ©Foto Peter Prochazka

 

Moje prebratie ceny a krátky slovný beef s Katkou Brychtovou. :)

Ešte raz veľké ďakujem za vašu podporu! Už druhá Zlatá kniha ma nesmierne teší. Vrodená skromnosť mi tiež našepkáva povedať, že som vďaka vám zrejme najmladším autorom-držiteľom dvoch takýchto ocenení na Slovensku. :) Úprimne si to vážim a spravím, čo bude v mojich silách, aby som vás ani do budúcna nesklamal.

***

Kliknite na „Páči sa mi to“ na mojej fanpage a sledujte najčerstvejšie info o mojich knihách, súťaže o výtlačky s podpisom, novinky, nepublikované pasáže z kníh, videocasty, odpovede na vaše dotazy a veľa ďalšieho: http://www.facebook.com/jozokarika