Slovanská magie

Mrazivý triler o priateľstve a láske, ktoré sa zmenili na smrteľnú nenávisť.

Dvaja nerozluční priatelia vyrastajú koncom dvadsiatych rokov minulého storočia v malom slovenskom meste. Po tragickej udalosti sú nútení utiecť do zahraničia a opustiť dievča, o ktoré súperia.

Jeden emigruje do New Yorku. Stane sa pešiakom obávaného židovského gangu, zažije krvavú vojnu najmocnejších mafiánskych rodín a stúpa v hierarchii podsvetia. Druhý sa ocitne v Mníchove, kde ho zverbujú do nacistickej tajnej služby. Zúčastní sa na mnohých vražedných akciách a postupne sa mení na beštiálneho dôstojníka SS.

Po vypuknutí vojny sa opäť stretávajú. Vydrží ich priateľstvo ťažkú skúšku – alebo sa z nich stanú nepriatelia na život a na smrť?

 

Nenechajte si ujsť prvú časť dvojdielnej epickej ságy so strhujúcim dejom, ktorý vám nedovolí vydýchnuť!


 

***

Vo veľkej čitateľskej ankete Kniha roka 2012 najväčšieho internetového kníhkupectva na Slovensku Martinus.sk sa kniha Na smrť dostala medzi TOP 10 najobľúbenejších titulov.

***

Objednajte si Na smrť s perfektnou zľavou na Martinus.sk alebo si v komentároch prečítajte, čo si o knihe myslia čitatelia!

 ***

Recenzia knihy od Juraja Šlesara

Rezencia od Juraja Lörinca

Recenzia od Martina Kochlicu

Recenzia od Diany Dúhovej

Recenzia od Mileny Verešovej

***

Objednajte si Na smrť tam, kde radi nakupujete:

Bux.sk

Martinus.sk

Gorila.sk

PantaRhei.sk

***

Ak sa vám moje knihy páčia, pomôžte mi rozšíriť informáciu o novinke Na smrť – kliknite na tlačítko „Share“, „Páči sa mi to“, alebo „Tweet“ vľavo. Ďakujem!

Ak ste už Na smrť čítali a chcete mi pomôcť, napíšte svoj názor a hodnotenie do komentárov na Martinus.sk. Rád si prečítam vašu spätnú väzbu a zároveň mi to pomôže. Ďakujem za váš čas a ochotu!