Keďže som aktívny na viacerých miestach, spísal som, kde všade ma môžete najsť a aký druh obsahu môžete čakať. :)

Ohľadom knižných záležitostí som najaktívnejší na svojej facebookovej fanpage www.facebook.com/jozokarika

Diskutujem tam o svojich aj cudzích knihách, novinkách, akciách, pridávam informácie zo zákulisia písania a príprav mojich kníh. Pokiaľ vás niečo z toho zaujíma, budem rád, keď na fanpage kliknete na Like – tak zostaneme v kontakte a nič vám neunikne.

Na Facebooku mám aj osobný profil, ten však používam najmä ako súkromná osoba pre okruh svojich blízkych a známych, knižné záležitosti tam príliš neriešim. Pokiaľ sa vám páčili moje knihy a chceli by ste so mnou zostať v kontakte, lajknite prosím vyššie spomenutú fanpage, počet priateľov na osobnom profile už príliš nerozširujem.

 

Na Twittri má nájdete ako @jozefkarika

Tweetujem o všetkom možnom, nielen o knihách. Ak by vás zaujímali aj moje osobnejšie postrehy, zážitky či pocity, followujte ma. :)

 

Aktívny som aj na Instagrame – zverejňujem najmä outdoorové fotky zo svojich túr, výprav a výletov. Na instagrame ma nájdete tu: www.instagram.com/karjoz 

 

Na Youtube mám dva kanály. Najviac využívam kanál Jozef Karika, kde pridávam videá o knihách, rôzne videocasty či zaujímavosti z výprav a výletov.

Druhý kanál Jozo Karika používam najmä na videá súvisiace so samosprávou, občianskym aktivizmom a akciami, na ktorých som sa zúčastnil.

 

Budem rád, ak vás niektorý z mojich profilov zaujme a zostanete so mnou v kontakte. :)