Ahojte, v súvislosti s blížiacim sa vydaním môjho nového trileru Na smrť som pripravil súťaž o tri výtlačky V tieni mafie, Čas dravcov alebo Nepriateľ štátu s podpisom a špeciálnym venovaním.

Traja vylosovaní výhercovia dostanú každý po jednej knihe.

 

Každý si môže vybrať, či chce výtlačok V tieni mafie, Čas dravcov alebo Nepriateľ štátu.

 

Ak do knihy chcete špeciálne venovanie alebo ju chcete niekomu darovať, žiadny problém – bude tam presne to, čo si poviete.

Alebo to môžete nechať na moju tvorivosť, záleží na vás. :)

 

Podmienky súťaže:

 

Čo treba urobiť? Je to jednoduché:

 

Napíšte krátke ohodnotenie (recenziu) k V tieni mafie, Času dravcov alebo Nepriateľovi štátu na www.martinus.sk (k V tieni mafie tu; k Času dravcov tu, k Nepriateľovi štátu tu) a ohodnoťte knihu (jedna až päť hviezdičiek). Netreba písať recenziu ku všetkým trom knihám. Stačí, keď si vyberiete a ohodnotíte jednu. (V rámci súťaže sa bude každému počítať iba jedna recenzia.)

Do komentárov pod tento článok (nie na Facebook) napíšte, pod akou prezývkou (nickom) alebo menom ste napísali recenziu na Martinus.sk, ktorú knihu ste komentovali (V tieni mafie, Čas dravcov, Nepriateľ štátu) a dátum, kedy bola na Martinuse vaša recenzia uverejnená. (Dátum sa pri recenziách na Martinuse zobrazuje hneď pod menom/nickom.)

Ak ste už niektorú z mojich kníh v minulosti na Martinus.sk recenzovali, nevadí! Môžete si vybrať niektorú inú z trojice a napísať svoj názor + hodnotenie k nej.

To je všetko. :)

Zaujíma ma váš úprimný názor. Súťažnou podmienkou nie je knihu vychváliť (ale ani zatratiť ju úplne nemusíte). :) Chcem vedieť, čo si naozaj myslíte. Čo sa vám páčilo, nepáčilo, či vám kniha niečo dala, či vás zabavila, vtiahla, inšpirovala, prinútila zamyslieť sa, aké ste mali pri čítaní pocity…

 

Výhercov vylosujem náhodne a losovanie nahrám kamerou, takže výsledok nebude ovplyvnený tým, čo o knihe napíšete a koľko hviezdičiek jej dáte. :)

 

Dĺžku recenzie si taktiež určite sami – môžu to byť dve-tri vety alebo viac. Podľa toho, ako to cítite. Nezabudnite, že podmienkou súťaže je nielen komentár (recenzia), ale aj ohodnotenie (1 až 5 hviezdičiek).

 

Výhercom pošlem knihy poštou.

 

Súťaž o knihy o mafii trvá do 16. októbra (do losovania budú zaradené všetky recenzie s dátumom do 16. októbra). Napísaná recenzia sa na Martinus.sk niekedy nezobrazuje okamžite (zrejme kvôli moderácii), takže odporúčam nenechať si to na poslednú chvíľu. :)

 

Neváhajte a zapojte sa do súťaže alebo zdieľajte tento článok a dajte o nej vedieť priateľom!

 

V tieni mafie môžete ohodnotiť tu.

 

Čas dravcov môžete ohodnotiť tu.

 

Nepriateľa štátu môžete ohodnotiť tu.

***

Kliknite na „Páči sa mi to“ na mojej fanpage a sledujte najčerstvejšie info o mojich knihách, súťaže o výtlačky s podpisom, novinky, nepublikované pasáže z kníh, videocasty, odpovede na vaše dotazy a veľa ďalšieho: http://www.facebook.com/jozokarika