V dnešnom urývku predstavujem novú postavu – Dominiku. V deji sa objavila najmä preto, že podľa môjho pôvodného zámeru mala byť dôležitou postavou V tieni mafie 2. Nakoniec sa však do pokračovania nedostala, takže aj jej krátky výstup v jednotke stratil opodstatnenie. Je to škoda, pretože s Dominikou sme si mohli užiť veľa zábavy. Táto pikantnejšia scénka sa odohráva tesne pred tým, ako Vojtech odíde na stretnutie so Štarchom, kde sa dozvie, že Laba a Bobo sa vrátili z Bratislavy.

Vojtech prudko prirážal, odzadu to dievčatám robil najradšej. Táto však bola výnimočná. Vedel to odvtedy, ako si zapamätal jej meno – Dominika. Uchvátila ho svojou postavou ako z najlepšieho porna, blond vlasmi, nevinným pohľadom modrých očí a nekonečnou perverzitou, aká sa za nimi skrývala.

Dominika bola šialená, veď verila, že je vampírka a pitie ľudskej krvi jej dodáva akúsi duchovnú silu. Vôbec tým jej zvrátenostiam nerozumel, no rajcovali ho. Boli pre neho čosi nové, neobvyklé, pri sexe s ňou znova cítil ozajstné vzrušenie, nielen rutinnú slasť pohlavného styku, akú si mohol užiť kedykoľvek.

Stála prehnutá cez stôl, čierne sklo na ňom odrážalo nadskakovanie jej veľkých pŕs. Rukou, potetovanou ornamentami, jej ovíjal hrdlo, držal ju pod sebou ako podriadenú samicu, prirážal a vôbec mu nevadilo, že mu vysáva krv z malej ranky na bicepse, ktorú tam urobila žiletkou. Najprv si myslel, že chce byť len zaujímavá, veľa deckám v týchto dňoch prepínalo z emo alebo gothic, chceli byť akože temné, depresívne a smutné, no všetko len v medziach ich pohodlnosti a zmäkčilosti.

Dominika nevyzerala ako emo, to by sa mu pri nej ani nepostavil. Naopak, obliekala sa vkusne, veľmi vyberane a decentne. Vyzerala ako dcéra nejakých zazobaných rodičov. O to šokujúcejšie bolo, keď prejavila svoju pravú tvár. Prvý krát ho zarazilo, že naozaj prehltla krv, čo mu vysala z malej rany na zápästí. Keďže ju prstami druhej ruky práve obrábal, okamžite zacítil, ako pri tom zvlhla, priam sa roztiekla.

„Máš silnú krv, si bojovník,“ zavzdychala a po chvílke dráždenia vybuchla v sérii orgazmov, ktorých intenzita ho šokovala.

Vôbec si nerobila starosti s tým, či jeho krv nie je infekčná alebo či neotehotnie, pokojne mohol striekať do jej útrob. Hovorila, že jej démonický strážca na ňu dozerá a nedopustí, aby sa dostala do takýchto problémov. Ak ju k niekomu privedie, tak sa zároveň postará o všetko ostatné. Vojtech z toho neveril ani slovu, no nevidel dôvod, prečo by sa mal pripraviť o všetky takéto slasti len preto, že je šibnutá.

Blížil sa k vyvrcholeniu, zovrel ju silnejšie; z rany na bicepse vytiekla kvapka krvi. Lačne ju olizla, po snehobielej pokožke jej stekal tmavočervený pramienok.

Vojtechovi sa zatmelo pred očami, vybuchol v orgazme a v slastnom stave beztiaže sa mu zdalo, že Dominika ho vysáva nielen ústami, ale aj vagínou.

Keď sa osprchoval, začal sa pripravovať na schôdzku so Štarchom. Mal prísť do dvora jeho drevárenskej firmy, vraj pôjde o niečo dôležité.