Nenechaj si ujsť súťaž o desať výtlačkov absolútnej novinky – voľného pokračovania V tieni mafie a Čas dravcov, trileru Nepriateľ štátu!

 Čo môžeš vyhrať?

Desať výtlačkov novinky Nepriateľ štátu s mojim podpisom a špeciálnym venovaním. Ak máš záujem o venovanie, môžeš to nechať na mojej tvorivosti, alebo si povedať presné znenie (ak chceš knihu napr. darovať). Záleží iba na tebe.

*

Ako na to?

Poviem to narovinu a celkom úprimne. Keďže ide o čerstvú knižnú novinku, potrebujem pomôcť s jej propagáciou. Zároveň chcem potešiť čitateľov a fanúšikov trilógie. Premýšľal som, ako to spojiť. Napadla mi táto súťaž.

Súťažná úloha je takáto – najprv mi do komentárov pod tento článok napíš, ako by si spropagoval/a Nepriateľa štátu.

Nejde mi len o nápady, ale o to, ako o knihe naozaj dokážeš dať vedieť čo najviac ľuďom a čo najzaujímavejším spôsobom!

Tvorivosti sa medze nekladú – môže ísť o recenziu, video, vlastnú súťaž, blog, fotografiu, článok o celej trilógii, obrázok, videotrailer, poviedku, využitie sociálnych sietí, obálku knihy ako profilovú fotku na Facebooku, atď.

Nemusí však ísť len o internet. Počítajú sa aj akcie v reálnom svete – napr. vozenie knihy po veľkom meste za oknom v aute, plagát Nepriateľ štátu vyvesený z okna, nápis na tričku, grafity a pod.

Nemaj žiadnu obavu zapojiť sa! Jednoduché a nenáročné nápady sú niekedy najlepšie.

Dôležitá je originalita nápadu a potenciálne množstvo ľudí, ktorí to uvidia.

*

Detaily súťaže

Z nápadov vyberiem maximálne desiatich výhercov, z ktorých každý dostane knihu Nepriateľ štátu s podpisom a špeciálnym venovaním.

Ak do súťaže príde menej ako desať nápadov, bude počet výhercov samozrejme nižší.

Vyhrajú tie nápady, ktoré ma nejakým spôsobom prekvapia a nadchnú. Ak takých bude menej ako desať, počet výhercov sa taktiež zníži. (Nápad však nikomu neukradnem a nepoužijem sám!)

Po tom, ako výhercom prídu knihy poštou, by mali do desiatich dní ukázať, ako svoj zámer realizovali.

Môžu mi poslať odkaz na internetovú propagáciu, alebo fotografiu, či záznam z reálnej akcie a pod. (Ak sa nechceš ukazovať na fotke/zázname, nemusíš tam byť – mal by však byť zachytený spôsob propagovania knihy.)

Všetkých desať víťazných projektov a ich realizáciu (odkaz alebo foto, či záznam z akcie), uverejním na svojich stránkach.

*

Postup

Nápad na tvoju propagáciu napíš do komentára pod tento článok. Nikto ho nezneužije, budem sledovať aj poradie, v akom boli jednotlivé nápady pridané. (V prípade rovnakého víťazného nápadu vyhrá ten, ktorý sa v komentároch objavil skôr.)

Jeden súťažiaci môže napísať neobmedzené množstvo nápadov. Dôležité však je, aby nápad v prípade výhry vedel naozaj zrealizovať. Píš prosím iba také nápady, na ktorých uskutočnenie si sám/a trúfaš!

Potrebujem tvoju pomoc a rád sa odvďačím knihami s podpisom a venovaním. Podstatná pre túto súťaž je však pozitivita, zábava, tvorivosť a dobrá nálada!

*

Termíny

Súťaží sa do 8. novembra 2011. Dovtedy teda môžeš písať svoje nápady.

Výhercov oznámim 9. novembra a následne im poštou odošlem knihy.

Do 25. novembra by mi výhercovia mali dodať záznam, fotku, či odkaz, ako knihu spropagovali.

Teším sa na tvoje nápady! Naozaj sa z toho nestrieľa, ide najmä o spoločnú zábavu. Neváhaj a zapoj sa!

***

Viac o trileri Nepriateľ štátu si môžeš prečítať v kategorii Nepriateľ štátu.

Ak sa ti súťaž alebo moje knihy páčia a chceš mi pomôcť s jej propagáciou, zdieľaj tento článok pomocou Share, Páči sa mi to, Tweet alebo Pošli e-mailom – vľavo. Ďakujem!