Ďakujem všetkým, ktorí ste sa zapojili do súťaže. Váš záujem ma naozaj potešil. Pozrite sa, kto vyhral.

Chcel som čo najférovejšie pravidlá pri výbere víťazov, takže som postupoval nasledovne:

Spísal som zoznam všetkých, ktorí ste sa zapojili do súťaže. To znamená všetkých, ktorí pod môj článok napísali komentár s informáciou, kedy a pod akým nickom napísali recenziu na V tieni mafie, Čas dravcov alebo Nepriateľ štátu na Martinus.sk. Zoznam som napísal v poradí, ako ste pridávali svoje komentáre s danou informáciou pod môj článok.

Každému komentáru som priradil poradové číslo – podľa poradia v akom boli napísané. (Keďže pod článkom boli aj moje komentáre alebo komentáre tých, ktorí sa nezapojili do súťaže, tento zoznam udáva poradie iba tých komentárov, ktoré obsahovali informáciu o tom, kedy a pod akým nickom ste napísali recenziu.)

Vznikol zoznam šestnástich súťažiacich:

1.  Martina Birská

2.  Marek Rusnačko

3.  Renáta L.

4.  Laci (Varga Ladislav)

5.  Roman Popík

6.  Peter Beniačik

7.  Tomáš Kiebel

8.  Pepko

9.  Andrea

10. Barbara

11. Marika Vidňanská Čižmáriková

12. Forlan

13. Peter

14. Vočko

15. John C.

16. Mcorleone

Išiel som na stránku www.random.org. Dajú sa tam náhodne vylosovať čísla v takom rozpätí, aké si nastavíte. Nastavil som teda od 1 do16 avylosoval tri náhodné čísla.

Losovanie je zaznamenané na videu.

 

Víťazmi sa stávajú:

č. 2 – Marek Rusnačko

č. 5 – Roman Popík

č. 14 – Vočko

 

Gratulujem! Napíšte mi prosím na jozefkarika@gmail.com o ktorú knihu máte záujem, na akú adresu ju mám poslať a či si želáte špeciálne venovanie (prípadne mi napíšte jeho znenie, ak chcete knihu napríklad niekomu konkrétnemu darovať).

Ešte raz ďakujem všetkým, ktorí ste sa zapojili. Spätná väzba, akú som od vás získal ma veľmi potešila a povzbudila. 

***

Kliknite na „Páči sa mi to“ na mojej fanpage a sledujte najčerstvejšie info o mojich knihách, súťaže o výtlačky s podpisom, novinky, nepublikované pasáže z kníh, videocasty, odpovede na vaše dotazy a veľa ďalšieho: http://www.facebook.com/jozokarika