Zapojili ste sa do súťaže? Pozrite si výsledky!

Ďakujem všetkým, ktorí ste sa zapojili! Taký veľký záujem ma prekvapil. Po dlhom zvažovaní som vybral osem nápadov (jedna súťažiaca u mňa zabodovala s dvoma nápadmi). Vyberal som podla vlastného pocitu, aký som mal pri každom nápade. Išlo o úplne subjektívny výber. Neznamená to teda, že ostatné nápady boli horšie alebo nepoužiteľné. Jednoducho, z týchto ôsmich som mal pocit, že by som do toho išiel:

Peter Pavuk hovorí:

25. Október 2011 z 10:13

Takže zdravím všetkých. :) Zaujala ma táto súťaž a kedže som si ešte nestihol kupiť nový diel, tak oň velmi rád zabojujem. :P (ináč už sa naň veľmi teším) :)Takže prejdem k mojej propagande, reklame. Dovolil som si spraviť plagát, ktorý by som vyvesil v centre meste ale aj inde. Napríklad aj na dvere mestského úradu :P Áno je to jednoduché, ba až gýčové, ale ten plagát ODHALÍM, až keď budem jeden z výhercov ;) ĎAKUJEM :)

 ***

Rado Slamka hovorí:

26. Október 2011 z 20:30

Zdravím ťa..môj nápad je jednoduchý a takmer bez nákladov. Vytvoril som malé lístočky rozmerov 4x3cm, na bielom podklade je čiernym retro písmom názov tvojej knihy,tvoje meno a odkaz na web martinus..Pracujem v reštaurácii, a tieto lístočky pripneme ku každému bločku,čiže náš zákazník obdrží doklad o zaplatení,plus promo lístok. Denne to robí cca190 ks, takže za 1 týžden by túto reklamu videlo približne 1300 ľudí,a ak by len 10% z nich prejavilo záujem, ešte stále je to zaujímavé číslo.. Čo ty na to?

 ***

Marcel hovorí:

27. Október 2011 z 19:47

Ahoj Jozef. Napadla ma taká myšlienka .V mojom okolí sa pohybuje dosť ľudí , ktorí sú ako vystrihnutí z prvých dvoch dielov. Tipy ako Michal Harvan to sedí na mňa, Vokoš , Laba , atď .Skrátka na každú postavu mám niekoho . Chcel by som v rámci mojich známosti a priateľstiev pozvať ich do podniku kde by boli všetky postavy . Rezervácia na podnik by bola v tieni mafie. Urobila by sa spoločná akcia (posedenie večera prípadne úseky z knihy by sa dali zrealizovať,zakonponovalo by sa to priamo do daného podniku medzi ľudí :) Čo ty na to ? Ak sa ti to pozdáva daj mi vedieť Marcel

 ***

Barbara Brišová hovorí:

31. Október 2011 z 11:04

Kedže pracujem vo fitku, kde sa premelie celkom dosť ľudí, mohla by som si spraviť na obyčajné čierne tielko potlač bielym písmom NEPRIATEL STATU spolu s odkazom bud na martinus alebo tvoj web? To by som už nechala na tebe. Prípadne by som si mohla dať ešte na chrbát nejaký provokatívny obrázok? Niečo, čo by upútalo. A mohla by som to nosiť do roboty povedzme mesiac? Môžem aj viac :) V podstate by ma to nijak neobmedzovalo, takže by to nebol problém a snád by to zaregistrovalo dosť ľudí na to, aby sa aj rozhodli pre kúpu. :)

 ***

Barbara Brišová hovorí:

31. Október 2011 z 11:06

A ešte mi napadlo, že by som si mohla henou spraviť “tetovanie” na ruku povedzme alebo na brucho (len to by som musela robiť polonahá :D) s názvom knihy a prípadne nejakým tým webovým odkazom. To by mohlo ešte aj viac zaujať. :)

 ***

Alexandra Hudáková hovorí:

31. Október 2011 z 20:56

Zdravím vás, môj nápad je úplne jednoduchý a úplne jednoducho realizovateľný. Som rada, že som sa ešte stihla do súťaže zapojiť. :)

Moja propaganda by spočívala najmä v stredoškolskom prostredí. Keďže študujem a považujem sa za dosť kreatívnu, veľmi rada by som vytvorila nejaké plagáty (použila by som možno aj prekreslenú verziu obalu knihy), ktoré by som následne vyvesila na školskú nástenku, kde je stále vyvesené suplovanie profesorov, takže by sa na to každý deň pozrelo minimálne 300 ľudí. Ďalej by som takýto istý plagát zobrala do mestských knižníc, predpokladám, že by to väčšinu zaujalo, keď už chodia na tie knihy. :) A keby sa mi podarilo, tak by som plagát zaniesla aj majiteľovi navychytanejšieho klubu v našom meste, poprípade jednej fajn kaviarničky, kde sa premelie cez deň veľmi veľa ľudí, kedže je na námestí. Hádam by mi aspoň tá škola s knižnicou minimálne vyšli. Čo poviete ? :)

 ***

Monika hovorí:

3. November 2011 z 21:50

Ja by som vyrobila tričko(á), na ktorom by z prednej strany bola fotka nejakého záhadného mafiána (proste aby to pôsobilo tajuplne :)) s nápisom “Už prichádza…” a na chrbtovej strane by bol zase nápis “…Nepriateľ štátu” a niekde nad dolným okrajom na pravej strane, opäť na chrbte meno autora, teda “Jozef Karika”

 ***

Daniel Kravec hovorí:

4. November 2011 z 16:41

Dam si napriklad nejaku vacsiu nalepku alebo nieco podobne prednu kopakovu blanu! :)

Pri najblizsich koncertoch/turne (podla vsetkeho v januari) takisto nejaky plagat visiaci na viditelnom mieste na podiu a takisto spropagovat to slovne priamo fanusikom koncertu…

To ma tak teraz napadlo, nic originalnejsie :)

 ***

Riddick hovorí:

8. November 2011 z 11:59

OK, takže sa idem teda zapojiť na poslednú chvíľu :-)

Trailer (či skôr len teaser) na knihu som urobila minulý týždeň, ale nemala som žiadny extra nápad, ako ho spropagovať. Facebook a blog považujem za štandardné cesty, “nicméně” dnes už obyčajné a nijako extra prínosné.

Napadla mi však jedna originálna kampaň, ktorou by som vytvorila “súťaž v súťaži”.

Ja uverejním trailer na svojom blogu, ale s článkom, v ktorom predstavím ideu, že kto bude ďalej trailer propagovať, ten bez toho, že by musel sám niečo vytvoriť, sa zapojí do súťaže o tej môj výtlačok ;-) AK zvíťazím ja, zvíťazí aj najlepší propagátor, ktorý pomáhal mne…

Celé to stojí na tom, že ja už svojho Nepriateľa štátu aj s autogramom mám, takže by som zabila 2 muchy jednou ranou – pomôžem spropagovať knihu, ale zároveň pomôžem ďalšiemu človeku vyhrať len preto, že bude pomáhať on mne ;-)

 ***

Ešte raz ďakujem všetkým, čo ste sa zapojili! Aby som aj tým, čo nevyhrali, urobil aspoň trochu radosť, zoradil som všetkých (ne)výhercov, ktorí prispeli nápadom alebo sa zapojili. Bolo vás sedemnásť.

1. Patrik Hutman

2. Michal

3. Patrícia

4. Mariana Murčeková

5. Martin H.

6. LuCynka

7. Vladimír Skalický

8. Slunatko

9. TYV

10. Dominik

11. Pa3ck

12. Tinca

13. Juraj

14. Andrea Kubasová

15. Mate

16. Silvia Majorosova

17. Samo

Potom som na stránke www.random.org vylosoval dve náhodné čísla medzi 1 a 17.

Boli to čísla 16 a 11.

Dve zvyšné knihy teda vyhrali Silvia Majorošová a Pa3ck

Všetkým gratulujem!

Všetci desiati mi prosím napíšte adresy, kam môžem knihu poslať + aké chcete venovanie, na moju e-mailovú adresu: jozefkarika@gmail.com

S výhercami si tiež cez e-mail dohodneme detaily realizácie nápadov.